VET´S BEST Dentální sprej + lano pro psy

Sprej a dentální nit pro vašeho psaDentální sprej s lanem pro psy Vet Best mohou účinně pomoci odstranit bakterie v ústech a pomoci zabránit zubnímu plaku a zubnímu kameni. Je to také zábavná a jednoduchá cesta pro psy na čištění zubů a na udržení zdravé ústní dutiny.
Dentální sprej + lano pro psy, VET´S BEST

Dentální sprej s lanem pro psy Vet´s Best mohou účinně pomoci odstranit bakterie v ústech a pomoci zabránit zubnímu plaku a zubnímu kameni. Je to také zábavná a jednoduchá cesta pro psy na čištění zubů a na udržení zdravé ústní dutiny.

Již více než 30 let Vet´s Best připravuje přírodní ingredience, které společně pomáhají k většímu pohodlí a ochraně vašeho domácího mazlíčka.

Hlavní vlastnosti dentálního spreje s lanem pro psy, VET´S BEST

Pomáhá udržovat dobrou orální hygienu a čerstvý dech
Žvýkání lana je nejlepší způsob, jak čistit zuby psa a zlepšit zubní hygienu
Obsahuje mátu peprnou a Aloe Vera
Bavlněné vlakem lana fungují jako dentální nit
Pomáhá kontrolovat plaky a zubní kámen a zároveň osvěžit dech
Pro štěňata – Lanová hračka uvolní bolest a stimuluje růst zubů
Vhodné pro psy a štěňata od 12 týdnů
120ml balení dentálního spreje a lano na hraní

Návod na použití:
Jednoduše nastříkejte Dentální sprej Vet´s Best na lano a zahrajte si s vaším miláčkem hru na přetahovanou nebo ho jen nechte ať si s ním hraje a okusuje jej. Lano se doporučuje mýt čistou vodou a po použití jej osušit. Dvojitá kombinace zubního spreje Vet´s Best ™ a lana pomáhá redukovat plak a zubní kámen a zároveň osvěží dech psů.

Složení dentální pěny pro psy:

Čištěná voda, glycerin, sorbát draselný, tokoferyl acetát, gel Aloe Vera, olej z máty peprné, kyselina citronová, glukonát zinečnatý, cetylpyridinium-chlorid

UPOZORNĚNÍ: Pouze pro zvířata. Uchovávejte mimo dosah dětí a jiných zvířat. V případě náhodného předávkování okamžitě kontaktujte zdravotnického pracovníka. Tento výrobek je určen pouze pro přerušované nebo doplňkové krmení.

SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte na chladném, suchém místě mimo přímého slunečního záření.

UPOZORNĚNÍ: Bezpečné použití u březích zvířat nebo zvířat určených na chov nebylo prokázáno. Pokud se stav zvířete zhorší nebo se nezlepší, zastavte podávání produktu a poraďte se s veterinárním lékařem. Čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici pro vašeho domácího mazlíčka. Tento produkt není určen pro léčení, léčení nebo zmírnění jakéhokoliv onemocnění, nemoci nebo zdravotního stavu.

Čistý objem spreje: 120 ml

Výrobce: VET´S BEST

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: BG-80377 Kategorie

260,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]