Vůně fashion YUUP! Color Your Style

Blue je parfém z řady Yuup Color Your Style. Osvěžují srst např. mezi koupelemi a dodávají jí mimořádně svěží a příjemnou vůni s tóny konvalinky, konvalinky a vetiveru. Jejich složení je extrémně šetrné k pokožce mazlíčků, nezpůsobuje podráždění ani alergie a neobsahuje škodlivé látky. Malá a kompaktní velikost balení znamená, že jej můžete mít vždy u sebe a použít v případě potřeby.

Yellow je parfém z řady Yuup Color Your Style.  Osvěžují srst např. mezi koupelemi a dodávají jí mimořádně svěží a příjemnou vůni s tóny kokosu, vanilky a čokolády, zanechávají sladkou, ale ne nevýraznou vůni.

Green je parfém z řady Yuup Color Your Style.  Osvěžují srst např. mezi koupelemi a dodávají jí mimořádně svěží a příjemnou vůni ..  ovocnými tóny moruše, maliny a černého rybízu. 

Violet je parfém z řady Yuup Color Your Style. Osvěžují srst např. mezi koupelemi, dodávají mu jemnou vůni s tóny pižma a lilie, růže a květů jasmínu.

Orange je parfém z řady Yuup Color Your Style. Osvěžují srst např. mezi koupelemi. Toto je nabídka pro milovníky citrusů, zanechávají originální vůni s tóny pomeranče a skořice.

 

Výrobce. YUUP

Objednací číslo: dle varianty Kategorie

125 

Dostupné varianty

ObrázekKód produktuVůněSkladCenaMnožství 
RFVIOL30Violet 30ml125 
RFGREE30Green 30ml125 
RFORAN30Orange 30ml125 
RFBLUE30Blue 30ml125 
RFYELL30Yellow 30ml125