Artero Brush Infinity R2 Horse Nature Collection kartáč soft

Artero Brush Infinity R2 Horse Nature Collection kartáč soft
V provedení bambus. Jeho 5cm dlouhé a měkké štětiny poskytují příjemný pocit pro koně s měkkými štětinami 1,9″ dlouhého a dřevěného tvarovaného těla, které nám pomohou odstranit ten nejpovrchnější prach z těla, končetin a obličeje. Svým ergonomickým tvarem poskytuje příjemný úchop, který nám pomůže při práci.
Čištění a hygiena koní je základ a ve výbavě nesmí chybět kartáč pro koně s měkkými štětinami jako Artero R2 Nature Collection. Je to ideální model pro povrchovou úpravu díky odlehčeným štětinám, které lze použít i na obličej koně. A přestože jej lze použít na celé tělo, je důležité pečlivě ošetřovat přední část zvířete, aby byly chráněny oči a nos.
Vlastnosti Artero R2 Nature Collection. Metodické kartáčování je základní součástí každodenní péče o koně. To vám umožní odstranit prach, třísky, slámu a půdu, které mají tendenci sedět na srsti zvířete. A k tomu je koňský kartáč Artero velmi zajímavou volbou.
Vyznačuje se následujícími vlastnostmi: měkkost štětin o délce 5 cm. Umožňují pohodlné odstranění povrchových nečistot a lze je vkládat do vrstev žíní díky hloubce 5 cm pro hygiénu a masáž.
Rukojeť z bambusu. Ergonomický design umožňuje pohodlné a bezpečné nošení. Dá se tedy pevně držet a nikdy nesklouzne.

Výrobce: Artero

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: P799 Kategorie

859,00 

Na objednávku

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.