Artero Brush S1 Horse Nature Collection soft kartáč final

Artero Brush S1 Horse Nature Collection soft kartáč final
Měkký kartáč na koně se používá k odstranění stop prachu a chlupů. Obvykle se používá po kartáčování tvrdými štětinami, protože ty zanechávají zbytky po proniknutí do hlubších vrstev srsti. Měkké štětiny je nejen odtahují a odstraňují, ale poskytují koni příjemnou masáž. Vlastnosti kartáče Artero S1 Nature Collection Kartáč Artero Horse Brush model S1 umožňuje povrchové kartáčování. Odstraňte tedy nečistoty, které byly odstraněny z povrchu tvrdými štětinami kartáče Nature Collection Brush S2 nebo S3.
Klíčové vlastnosti S1 jsou následující: Má měkké štětiny. Ty zvládnou snadno zbavit prachu, zbytků suchých listů, potu nebo přebytečných povrchových chlupů. Štětiny o délce 3 cm. Vstupují do nejviditelnějších vrstev srsti a vyčesává povrchové nečistoty. Tímto způsobem zanechají koňskou srst rozčesanou a lesklou.
Bambusová rukojeť.
Přírodní materiál, který se přizpůsobí ruce, takže pohyby jsou prováděny přesně. Bude kartáčovat a masírovat zároveň.
Popruh na rukojeť udržuje vaši ruku v bezpečí při čištění. Tento kartáč je vhodný k odstranění mastnoty a vytvoření lesku v srsti.
Při kartáčování měkkými štětinami dochází k tření srsti, kterou tímto rozzáří .Kromě toho vytváří pocit měkkosti, který kůň vnímá, uvolňuje ho a pomáhá mu získat důvěru ke svému ošetřovateli.

Výrobce: Artero

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: P795 Kategorie

899,00 

Na objednávku

[pvtfw_table_display]