Artero Control Natural Protector repelent

Artero Control Natural Protector repelent.
Artero Control Natural Protector je fantastický repelent pro koně. Obsahuje mnoho přírodních olejů, včetně: citron a citronela, které účinně odpuzují hmyz. Kousnutí od much a komárů může koním způsobit zdravotní problémy, protože jsou přenašeči mnoha nemocí. Některé problémy, které mohou vyplynout z kontaktu s tímto hmyzem, jsou docela vážné, jako je alergická dermatitida nebo dokonce nilská horečka. Prostředek je ve formě spreje a jeho receptura je založena na přírodních, ekologicky šetrných složkách, má vyvážené pH, takže nedráždí kůži koně, neovlivňuje hydrolipidovou vrstvu epidermis a nevysušuje.

Má příjemnou, svěží, citrusovou vůni, která nezpůsobuje nepohodlí. Lze jej použít jak na suché vlasy, tak po koupání, aniž by ztratil účinnost. Jedná se o veganský produkt, který neobsahuje žádné látky živočišného původu. Vyznačuje se dlouhodobým působením. Díky němu se kůň vyhne nepříjemnému nepohodlí způsobenému bodnutím hmyzem. Tento odpuzovač koní Artero odpuzuje všechny druhy hmyzu a poskytuje okamžitou ochranu.

Aktivní složky spreje:

esenciální olej z citronové kůry – má antiseptické a antimikrobiální vlastnosti; osvěžuje a tonizuje pokožku
esenciální olej ze sladké pomerančové kůry – má čistící a kondicionační účinek na pokožku; má dezinfekční účinek
tea tree oil – má antibakteriální, fungistatické a protizánětlivé vlastnosti; inhibuje nadprodukci mazu a snižuje počet bakterií na něm; má dezinfekční účinek
geraniový olej – má antibakteriální, antivirové a protizánětlivé vlastnosti
citronella – odpuzuje hmyz, má antiseptické a protizánětlivé vlastnosti
olej z citronové trávy – má protizánětlivé, antibakteriální, protiplísňové a antioxidační vlastnosti
exotický verbenový olej – úžasně zklidňuje a zklidňuje podráždění a záněty pokožky
olej z plodů jalovce – má antiseptické a bakteriostatické vlastnosti
petitgrain oil – olej má pečující vlastnosti, má protizánětlivé, antibakteriální, regulační, zklidňující, adstringentní a tonizující vlastnosti
bergamotový olej – má antiseptické, protizánětlivé, antibakteriální a protiplísňové vlastnosti
rozmarýnový olej – má antiseptické, tonizující, baktericidní, antirevmatické, antidepresivní a hřejivé vlastnosti
hřebíčkový olej – obsahuje eugenol, dezinfekční, analgetikum a anestetickou látku

Jak používat:
Před použitím protřepejte. Před aplikací přípravku doporučujeme koně vykartáčovat, aby bylo zajištěno správné rozložení. Nastříkejte rovnoměrně a vytvořte tenkou vrstvu po celém těle. Je důležité být obzvláště opatrný ve větrných dnech, které mohou znesnadnit, aby se přípravek ke koni dostal. Vyhněte se nejcitlivějším oblastem zvířete, jako jsou oči, nos, uši a genitálie. Aplikujte hlavně za svítání a soumraku, kdy je hmyz nejvíce zastoupen. Vyhněte se kontaktu se sliznicemi. V případě kontaktu s očima okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Držte mimo dosah dětí.
Objem: 750ml

Výrobce: Artero

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: H734 Kategorie

1 173,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]