Artero Inspiring Style Bops Clening Gloves hygienické ubrousky rukavice

Artero Inspiring Style Bops Clening Gloves hygienické ubrousky rukavice.
Artero Inspiring Style Bops Clening Gloves jsou fantastické a velmi potřebné, jednorázové ubrousky ve formě rukavic, které pomohou udržovat správnou hygienu tlamy a končetin koní. Budou ideální pro odstraňování sekretů z nosu, očí nebo úst, které mohou u koní způsobit nepohodlí a četné infekce nebo podráždění. Použitím těchto rukavic je čištění vašeho koně mnohem jednodušší.

Mokré rukavice mají příjemnou jemnou vůni. Pomáhají eliminovat nečistoty a bakterie, čímž dodávají srsti lesk a zdravý vzhled. Během soutěže nebo výstavy se ukáží jako nenahraditelné. S jejich pomocí můžete odstranit prach, prach a nečistoty. Produkt má unikátní složení, které obsahuje extrakt z aloe, který má hydratační, zklidňující, tonizující, antibakteriální, protiplísňové a baktericidní vlastnosti. Druhým důležitým prvkem je alantoin, který má zklidňující a zmírňující vlastnosti podráždění a také stimuluje růst zdravé tkáně, čímž podporuje regeneraci pokožky. Má hydratační, zjemňující a protizánětlivé účinky. Jak vidíte, nákup produktu Artero je tou nejlepší investicí do blaha zvířete.

Jak používat:
Vyjměte rukavici z obalu a nasaďte si ji na ruku. Vyčistěte znečištěná místa. Rukavice je na jedno použití. Měli byste začít od tlamy a skončit u spodní části končetin. Nezapomeňte obal uzavřít, aby produkt nevyschl. Měli byste začít od tlamy a skončit u spodní části končetin.

Složení:
aqua, propylenglykol, extrakt z aloe vera, allantoin, PEG-7 Glycerylkokoát, diazolidinylura, vůně zeleného čaje, disodná sůl edta, methylparaben, propylparaben, kokamidopropylbetain, dmdm hydantion, jodopropynylbutylkarbonát.

Výrobce: Artero

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: H698 Kategorie

299,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]