Cowboy Magic… i vzhled se počítá !

Známe ty dny, kdy spěcháte na důležitou výstavu, kterou si nemůžete nechat ujít, ale váš kůň se rozhodl pokazit váš nabitý program. I když jste odvedli dobrou práci při ustájení svého koně, abyste se ráno nemuseli vypořádat s bahenním monstrem, noc milostivě strávil válením se ve vlastních výkalech. A aby toho nebylo málo, jeho hříva se zacuchala víc než kdy jindy. Nepanikařte! Vše máte pod kontrolou, protože… máte štěstí, že nyní máte ve své krabičce Cowboy Magic, abyste zachránili svůj drahocenný den!

Magie v láhvi

Ať už svého koně připravujete na výstavu, soutěž, každodenní trénink nebo těsně před odchodem do stáje, chcete, aby váš kůň vypadal dokonale. Cowboy Magics Odstraňovač zelených skvrn rozhodně zachrání váš den, kdy se váš kůň musí lesknout. Je to ideální bezvodá „koupel v láhvi“ k odstranění těch odolných skvrn od hnoje, moči, trávy a potu. Působí okamžitě a vytváří krásný lesk díky složce bambuckého másla.

Zářit jasně jako…

Dalším superstar časově úsporným produktem od Cowboy Magic je Detangler & Shine. Okamžitě rozčeše všechny typy vlasových uzlů, zacuchání a dredů, bez ohledu na to, jak obtížné je vlasy upravovat. Hedvábný protein v Detangler a Shine má za následek vysoce reflexní lesk po kartáčování. Odpuzuje nečistoty, prach a písek a dodává vlasům přirozený lesk s jemnou texturou.

Čas na lázeň!

Samozřejmě stále spěcháte a koupání koně zabere čas. Ale někdy nemůžete uniknout nutnosti důkladného opláchnutí, tak proč nepoužít super oblíbený šampon a kondicionér s růžovou vodou? Okamžitě působící šampon z růžové vody rozkládá nečistoty, čistí vlasy a vytváří hedvábně lesklý efekt. Po šamponování použijte kondicionér Rosewater Conditioner jako kondicionér a posilovač těla. Když to použijete, raději věřte, že získáte zdravě vypadající vlasy. Všechny produkty jsou velmi efektivní při použití díky dvojímu složení, které umožňuje plné použití bez poškození.

Rozjasněte bílou

Není pochyb o tom, že chcete svého koně udržovat co nejčistší. Ale někteří koně potřebují trochu více pomoci než jiní. Každý, kdo má koně s JAKOUKOLIV bílou na sobě, ví, jak těžké je udržet ty bílé zářivě čisté. Shine in Yellowout přijde na pomoc a odstraní z vlasů i ty nejhorší žluté skvrny a dodá matným vlasům každé barvy zářivější lesk. Zanechává vlasy hedvábné, lesklé a úžasně voní.

To nejlepší na konec

Na závěr je tu váš rytíř v super lesklém brnění Super Bodyshine, které vytváří vynikající lesk, který odpuzuje a odpuzuje. Výsledkem je, že bude snazší kartáčovat a vyčesávat prstence a stabilní prach. Příběh původu Společnost Cowboy Magic byla založena Jimem a Charlotte Cummings v roce 1979 a poskytuje vysoce kvalitní produkty pro péči o koně, včetně šamponů, kondicionérů a finálních sprejů a gelů pro svět koní. Jim Cummings se rozhodl vylepšit ten nejlepší a nejdražší přípravek pro péči o lidské vlasy pro použití u koní. „Prodával jsem to majitelům koní jako cenově dostupný produkt, který by mohli používat jak na svých koních, tak na jejich vlasech,“ říká Jim. Vzhledem k tomu, že první produkt Cowboy Magic, Detangler & Shine, byl tak úspěšný, řada se poté rozrostla o vysoce kvalitní koncentrované pečující produkty, které lze použít jak u koní, tak u lidí, jako je Rosewater Shampoo, Rosewater Conditioner, Super Bodyshine, Greenspot Remover a MAGIC YELLOWOUT SHAMPOO. Přírodní složky posilují srst a jsou velmi vhodné pro koně s citlivou kůží. Produkty Cowboy Magic vytvářejí dlouhotrvající lesk, snadno se používají a jsou ekonomické.

Závěr: Rozhodně je musíte mít ve všech tack boxech!

Zmíněné zboží v odkazech:

https://www.fortissimo.cz/kosmetika-pro-psy-a-kocky/cowboy-magic/

https://www.fortissimo.cz/cowboy-magic-greenspot-remover-sprey/

https://www.fortissimo.cz/cowboy-magic-detangler-and-shine/

https://www.fortissimo.cz/cowboy-magic-rosewater-shampoo/

https://www.fortissimo.cz/cowboy-magic-rosewater-conditioner/

https://www.fortissimo.cz/cowboy-magic-yellowout-shampoo/

https://www.fortissimo.cz/cowboy-magic-super-bodyshine-sprey/

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.