Jean Peau Forskin Cleaner – přípravek k čištění předkožky

Přípravek pro hygienu intimních míst u psů. Pomáhá předcházet infekci a podráždění v oblasti předkožky způsobené vlhkostí, močí nebo spermatem. Pravidelné používání pomáhá udržovat tuto jemnou oblast zdravou a fit. Svým působením chrání před zarudnutím a štípáním.

Návod k použití: Jemně nakapejte na předkožku (pár kapek). Jemně sevřete dva prsty v horní části předkožky a několik minut ji lehce masírujte, aby se vnitřek zvlhčil. Poté nechte tekutinu z penisu vytéct, osušte jej sterilním hadříkem nebo jednorázovým hadříkem.

Upozornění: přípravek po otevření je nutné spotřebovat do 1 měsíce.

Jean Peau Coat Care Products je kompletní řada profesionálních produktů na bázi přírodních bylinných extraktů, které mají správnou hodnotu pH pro pokožku. Široký sortiment kosmetiky umožňuje pečovat o srst a kůži zvířat na nejvyšší úrovni. Tato kosmetika nepoškozuje přirozenou strukturu srsti a výrazně zlepšuje její stav. Péče s kosmetikou Jean Peau je čiré potěšení a skvělé výsledky viditelné pouhým okem již po prvním použití. Doporučeno zejména pro výstavní plemena, která vyžadují dokonalou kondici srsti.

Výrobce: Jean Peau

Objednací číslo: dle varianty Kategorie

500 1 420 

Dostupné varianty

ObrázekKód produktuObjemSkladCenaMnožství 
JP073100ml500 
JP074500ml1 420