Péče o uši s bambusovými vatovými tyčinkami Show Tech

Ekologické řešení správné péče o uši vašeho milovaného mazlíčka je Show Tech ušní bambusové tyčinky! V tomto článku na našem blogu ukážeme, jak jsou tyto XL bambusové vatové tyčinky speciálně navrženy pro bezpečné a efektivní čištění uší psů. Tyto extra velké vatové tyčinky vyrobené ze 100% přírodních a biologicky odbouratelných materiálů zajistí vašemu chlupatému příteli jemný a pohodlný zážitek. Zjistěte, proč jsou Show Tech ušní bambusové tyčinky nejlepší volbou pro udržení čistých a zdravých uší, a zjistěte základní tipy pro jejich správné používání.

Tyto tyčinka jsou speciálně vyrobeny pro psí uši, velké a malé, pro malé záhyby. Ráda je používám, jsou velmi jemné ze 100% přírodní bavlny. Tyčinky mají dva různé konce.

Velký konec je velmi bezpečný a měkoučký při používání čištění ucha a pak je malý konec perfektní pro čištění záhybů pro malé mazlíčky .

Chcete-li zabránit infekcím a mít u mazlíčka zdravé uši, měly by být pravidelně čištěny, jako každý týden nebo nejpozději každé dva týdny . Při čištění pomocí těchto velmi bezpečných tyčinek se nemusíte bát,že půjdete s tyčinkou příliš hluboko, je to velmi bezpečné, nebojte se opravdu vyčistit hluboko uvnitř ucha.

Jsou 100% kompostovatelné, protože toto je 100% bavlna a samotná tyčinka je 100% bambus. Úžasně se s nimi pracuje. Bavlna absorbuje obrovské množství tekutin a následně nečistot.

Show Tech ušní bambusové tyčinky jsou vlastně nutnost pro každého groomera, ale také pro každého majitele domácího mazlíčka. Vím, že pokud si je koupíte, budete tyto vatové tyčinky rádi používat stejně jako já je rád používám.

Zmíněné zboží v článku v odkazech:

https://www.fortissimo.cz/show-tech-vatove-tycinky-bamboo-cotton-buds

https://www.fortissimo.cz/show-tech-ear-care-usni-krem

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.