PSH Health Care Antipruritic Treatment Lotion proti svědění

PSH Health Care Antipruritic Treatment Lotion proti svědění
Specializovaný sprej proti svědění pro psy, PSH Antipruritic Treatment. Přináší okamžitou úlevu a minimalizuje riziko poškození a podráždění pokožky v důsledku přetrvávajícího škrábání. Zlepšuje komfort citlivé a reaktivní pokožky. Jeho působení je založeno na aktivních složkách, které inhibují aktivitu receptorů TRPV1 v kůži zvířete, odpovědných za pocit svědění, bolesti, svědění a píchání. Přípravek snižuje imunitní odpověď a výskyt zánětů, spojených např. s alergickou reakcí. Obsahuje výtažky z rákosu obecného, ​​krokusu a houby Poria Cocos. Urychluje regeneraci pokožky, poskytuje jí přiměřenou úroveň hydratace a redukuje drsnost. Vhodné pro použití jak doma, tak pro dermatologická ošetření ve veterinární ordinaci.

Hypoalergenní vůně a nedostatek parabenů, silikonů a kathonu (dráždivá směs konzervačních látek) činí z PSH Antipruritic Treatment krém ideální volbu pro citlivá zvířata, vhodný pro časté používání. Jeho ekologická, veganská receptura, založená na principech „zelené chemie“, je skvělou volbou pro každého, komu záleží na blahobytu naší planety. Výrobní proces je založen na principu zamezení znečištění, používání snadno obnovitelných surovin a podpoře reakcí probíhajících při pokojové teplotě za účelem snížení spotřeby energie.

Výhody použití PSH Antipruritic Treatment:

má vlastnosti proti svědění
přináší okamžitou úlevu
snižuje škrábání zvířete
inhibuje aktivitu receptorů v kůži odpovědných za pocit svědění, bolesti, svědění a píchání
snižuje zánět
zklidňuje podráždění
zvlhčuje
vhodné pro citlivou pokožku
podpora regenerace epidermis a odstranění odumřelých buněk
bez parabenů, silikonů a kathonu
pro domácí použití a použití ve veterinárních ordinacích

Jak používat:
Nastříkejte na čistou pokožku ze vzdálenosti cca 20 cm. Používejte 2-3x denně, dokud příznaky nezmizí. V případě nadměrného škrábání aplikujte podle potřeby, abyste svému mazlíčkovi poskytli okamžitou úlevu.

Složení:
Aqua, Glycerin, Phragmites Communis Extract, Crocus Sativus Flower Extract, Poria Cocos Extract, Panthenol, Propandiol, Propylene Glycol, Parfum, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Polysorbate-20, Benzyl Alcohol, Glyceryl Laurate.
Objem: 75ml

Výrobce: PSH

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: PSH-HL-563 Kategorie

450,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.