VET´S BEST Zubní kartáček pro psy

Kartáček na čištění zubů Vet’s Best zubní kartáček má tři hlavy, které se pohodlně přizpůsobí tvaru každého zubu a tím efektivně vyčistí celý chrup vašeho pejska. Doporučujeme používat v kombinaci s dentálním gelem pro psy Vet ‚s Best®.Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme používat několikrát týdně.
Zubní kartáček pro psy – VET´S BEST

Vet ‚s Best® zubní kartáček má tři hlavy, které se pohodlně přizpůsobí tvaru každého zubu a tím efektivně vyčistí celý chrup vašeho pejska. Doporučujeme ji používat v kombinaci s dentálním gelem pro psy Vet’s Best.

Již více než 30 let Vet´s Best připravuje přírodní ingredience, které společně pomáhají k většímu pohodlí a ochraně vašeho domácího mazlíčka.

Hlavní vlastnosti zubního kartáčku pro psy, VET´S BEST

Tři štětinové hlavy kartáčku umožňují rychlé a snadné čištění
Texturovaná rukojeť pro pohodlné uchopení
Pravidelné používání pomůže snížit tvorbu plaků a zubního kamene a podpořit čerstvý dech
Unikátní design kartáčku se přizpůsobí tvaru zubů pro jejich efektivní čištění
Pro dosažení nejlepších výsledků používejte několikrát týdně

Návod na použití

Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud použijete VET’S BEST zubní kartáček s trojitou hlavou, kterou účinně očistíte plak a zubní kámen. Při prvním použití naneste trošku zubní pasty na prst a nechte ji svého psa ochutnat. Poté naneste malé množství zubní pasty na zubní kartáček a jemně začněte čistit přední část chrupu psa a hlavami kartáčku se snažte projít každý zub a vyčistit ho zepředu i zezadu. Následně pokračujte i čištěním ostatních zubů. Pro dosažení nejlepších výsledků čistěte zuby svého psa několikrát týdně a po umytí ho nenechte jíst žádné jídlo ani pít vodu 30 minut. Po každém použití opláchněte zubní kartáček čistou vodou.

Výrobce: VET´S BEST

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: BG-80363 Kategorie

180,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.