NAGAYU SPA péče, která funguje

Nagayu CO2 tableta speciálně vyrobená pro koupání zvířat, pomáhá domácím mazlíčkům s problémy, jako jsou lupy , hot spoty, kvasinky, pokousání od klíšťat nebo blech, bolestí, zápachu, svědění a podporuje růst srsti a celkovou čistotu pokožky a srsti. Do tablety je přidána kyselina mléčná – hydratační přípravek, který zabraňuje nadměrnému vysušení z hlubokého čištění. Nejlepší výkon dosáhnete se sprchovou hlavicí Nagayu.

Tableta vytváří miliony co2 a hydrogenových iontů a přemění vodu v bublinkovou. Při sprchování co2 bublinky prochází do krve a rozšiřují cévy a zvyšují průtok krve. Cévy tedy pak přebírají více živin a kyslíku a výsledkem je nabuzení organismu zrychlení uzdravování.

Možnosti použití:

Nagayu CO2 SPA  má schopnost  rozkládat tělesnou tekutinu, která způsobuje  zápach, a  mnohem lépe čistí než běžná voda.
Současně se také díky účinku iontů vyčistí srst a kůže od  minerálního a křemíkového odpadu které ucpávají póry a kořínky srsti. Výsledkem je hedvábná a zdravá srst.

Aplikace Nagayu sprchovou hlavicí SPA:

Po opláchnutí šamponu vložte jednu tabletu CO2 do sprchové hlavice NAGAYU a opláchněte . Poskytne vám mnohem hlubší čistící výsledek než běžná voda, současně aplikuje hydratační doplněk na srst pokožky .

Aplikace tablety Nagayu koupelí:

Umístěte jednu tabletu na každých 10 litrů vody, zatímco máte mazlíčka ve vaně. Namáčení v lázních nagayu umožňuje pronikání většího množství CO2 do těla a stimuluje metabolismus. poskytují rychlejší zotavení z nemocí a útrap

Aplikace tablety Nagayu bez oplachu off:

Pokud se srst vašeho psa rychle zašpiní, můžete použít ručník napuštěný CO2 tabletou a vyčistit s ním srst pro každodenní péči. Zjistíte, že se špiny zbaví a srst zůstane přirozená a čistá.

Použité přípravky v příspěvku v odkazech:

https://www.fortissimo.cz/nagayu-co2-spa-tablety/

https://www.fortissimo.cz/nagayu-sprchova-hlavice-pro-spa-tablety-co2-novinka/