PSH Health Care Hyperkeratosis Treatment léčba stavů hyperkeratózy

PSH Health Care Hyperkeratosis Treatment léčba stavů hyperkeratózy.
Specializovaný léčivý krém na nos a tlapky psa PSH Hyperkeratosis Treatment zmírňuje příznaky hyperkeratózy, stavu, kdy dochází k nadměrné tvorbě keratinu na polštářcích tlapek a kůži nosu psa. Hyperkeratóza se projevuje nadměrným ztluštěním, rohovatěním, zhrubnutím, olupováním a praskáním kůže.
Příčin je více: parazité, infekční a autoimunitní onemocnění, genetická predispozice, nedostatek zinku ve stravě, věk a nesprávná péče.

Krém PSH Hyperkeratosis Treatment přináší zvířeti okamžitou úlevu a urychluje regeneraci buněk. Má katalytický účinek, tj. rozpouští zrohovatělou epidermis, změkčuje ji a zlepšuje elasticitu v postižených oblastech. Krém stimuluje syntézu kolagenu, fibronektinu a elastinu, tří proteinů odpovědných za poskytování struktury a podpory kožním buňkám. Obsahuje Phytol, látku podobnou retilům, která podporuje regeneraci epidermis a odstraňování odumřelých buněk. Vhodné pro použití jak doma, tak pro dermatologická ošetření ve veterinární ordinaci.

Hypoalergenní vůně a nedostatek parabenů, silikonů a kathonu (dráždivá směs konzervačních látek) činí z PSH Hyperkeratosis Treatment krém ideální volbu pro citlivá zvířata, vhodný pro časté používání. Jeho ekologicky šetrné, veganské složení, založené na principech „zelené chemie“, je skvělou volbou pro každého, komu záleží na blahobytu naší planety. Výrobní proces je založen na principu zamezení znečištění, používání snadno obnovitelných surovin a podpoře reakcí probíhajících při pokojové teplotě za účelem snížení spotřeby energie.

Výhody použití krému PSH Hyperkeratosis Treatment:

zmírňuje příznaky hyperkeratózy
rozpouští zrohovatělou epidermis
zjemňuje a zvláčňuje pokožku
stimuluje syntézu kolagenu, fibronektinu a elastinu
vhodné pro citlivou pokožku
podpora regenerace epidermis a odstranění odumřelých buněk
bez parabenů, silikonů a kathonu
pro domácí použití a použití při profesionálních dermatologických ošetřeních

Jak používat:
Naneste malé množství krému na sterilní gázový tampon a rozetřete a jemně vmasírujte, dokud se úplně nevstřebá. Používejte 2-3x denně, dokud nedojde ke zlepšení.

Složení:
Voda, glycerin, propylenglykol, ceterarylalkohol, dipalmitoylethyl hydroxyethylmonium-methosulfát, olej z Eleis Gunesis (palmový), olej ze semen Gossypum Herbaceum (bavlna), extrakt z Bidens Pilosa, linumusitassinum (lněné semínko), benzin-2yl ceholový olej ze semen Peg-40 hydrogenovaný ricinový olej, Trdeceth-9., Polysorbát-20, Tokoferol, Kyselina dehydrooctová
Objem: 100ml

Výrobce: PSH

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: PSH-HL-564 Kategorie

400,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.